۷نکته برای خرید یک چای ساز باکیفیت

اگر شما هم یکی از طرفداران پر و پا قرص نوشیدن یک فنجان چای خوش عطر و طعم هستید، این مقاله را از دست ندهید

0

۷نکته برای خرید یک چای ساز باکیفیت

اگر شما هم یکی از طرفداران پر و پا قرص نوشیدن یک فنجان چای خوش عطر و طعم هستید، این مقاله را از دست ندهید. در اینجا قصد داریم مدل های متفاوتی از انواع و اقسام چای سازها را برایتان بگوییم.

قبل از خرید چای ساز بهتر است با دانستن یک سری  نکات و رعایت آنها، یک خرید عالی را برای خود رقم بزنید.

چای سازهایی که در بازار وجود دارند، از این سه دسته خارج نیستند: چای ساز دم کننده چای، چای ساز بدون قوری و چای ساز پایه دار.

چای ساز دم کننده به شکلی است که قوری آن روی کتری قرار دارد تا با بتوان چای را به روش قدیمی و سنتی دم کرد. این مدل از چای سازها با وجود اینکه برای دم کشیدن چای نیاز به زمان دارند، ولی از محبوبیت آنها در بین افراد  کم نشده است. این مدل، افرادی را که به کیفیت و طعم چای اهمیت می دهند، راضی خواهد کرد.

چای ساز بدون قوری که بیشتر برای افرادی مناسب است که به سرعت آماده شدن یک چای اهمیت می دهند. اگر زمان برایتان اهمیت ویژه ای دارد و فرصت کافی برای انتظار ندارید، این نوع چای ساز می تواند انتخاب شما باشد.

چای ساز پایه دار که کتری و قوری به شکل روی هم یا کنار هم بر روی یک پایه نگه دارنده قرار می گیرند. منبع جوش آوردن آب کتری، جریان برقی است که از طریق المنت هایی در قسمت تعبیه شده در زیر مخزن کتری می گذرد.

ارسال یک پاسخ