Blog

Kinemaster چیست و چه کاربردهایی دارد؟

خیلی از ما به دنبال پیدا کردن اپلیکیشن هایی هستیم که به راحتی با گوشی موبایل مان بتوانیم کلیپ های جذاب و زیبایی بسازیم و علاوه بر آن دردسرهای حمل لپ تاپ و یادگیری بسیاری از نرم افزارهای مختلف (مثل: فتوشاپ، ایلاستریتور، افترافکت و …) را نداشته باشد. این سالها شرکت های بسیاری با هدف تولید اَپ هایی که بسیار ساده تر از برنامه های تحت ویندوز هستند، تولید اَپ های بسیار ساده ای را در برنامه کاریشان قرار داده اند، اما بسیاری از آنها تصورشان از سادگی، داشتن امکانات بسیار کم اَپ ها بود و برای دستیابی به این هدف، امکانات و ماژول های آن را کمتر کردند. در نتیجه اَپ های فراوانی به بازار آمد که فقط آن ویژگی سادگی را دارد اما کاربران را با محدودیت های بسیاری مواجه می کند.

در این میان اپلیکیشن هایی که در کنار سادگی، امکانات بسیار زیادی داشتند، در این بازار محبوب شدند. یکی از این اپلیکیشن ها کاین مَستر (Kinemaster) است، که به وسیله آن می توانیم به سادگی و با داشتن امکانات بسیار فراوان آن ویدئوهایمان را زیباتر کنیم و کلیپ های HD و حرفه ای با ترکیبی از تصویر، متن و موسیقی پس زمینه بسازیم و رنگ و میزان روشنایی را به هر مقداری که دوست داریم غییر دهیم. در کاین مَستر می توانیم عکس ها و ویدئوها را با هم ترکیب کنیم، تم های مورد علاقه مان را به آنها اضافه کنیم، آهنگ های پس زمینه یا صدای خودمان را قرار دهیم و جملات مورد نظرمان را در هر قسمت از آن نمایش دهیم. همچنین می توانیم ویدئوها را از نقاط مورد نظرمان قیچی کنیم، افکت های زیبایی بدهیم و تغییرات دلخواهمان را در آنها اعمال کنیم.

کاین مَستر در هر ویرایش خود امکانات مختلف و آپدیت های خوبی را به نسخه قبلی اش اضافه می کند. نسخه رایگان آن همه این امکانات را دارد اما برای افرادی که افکت ها یا تم های بیشتری را می پسندند، نسخه غیررایگان آن پیشنهاد می شود.

در کاین مَستر با ۴ بخش سر و کار داریم:

 

لایه ها:

با این بخش می توانیم عکس ها، ویدئوها و استیکرهای دلخواه مان را در هر ثانیه ای از ویدئو اضافه کنیم.

آهنگ (Audio) :

در این بخش آهنگ دلخواه مان را به ویدئو اضافه می کنیم.

صدا (Voice):

با استفاده از این بخش، هر صدایی را که بخواهیم مثل صدای خودمان و یا طبیعت می توانیم در همان لحظه ضبط کرده و به کلیپ اضافه کنیم.

مدیا براوزر (Media Browser):

این بخش به ما امکان دسترسی به ویدئوها و عکس های گوشی را می دهد که می توانیم در هر بخشی از کلیپ اضافه کنیم.

کاین مستر

برای آموزش آسان این نرم افزار فوق کاربردی به این بخش بروید.

در قرن مهارت کاین مَستر را به صورت حرفه ای یاد می گیرید.

 

 

 

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

چطور میتونم کمکتون کنم؟